‘E mbysin’ me kritika fansat myslimanë: Salah poston foto krahas modeles së njohur, ani pse i martuar

Share Messenger

Salah ka ndarë disa imazhe me modelen e njohur.

Mohamed Salah është zgjedhur ‘Njeriu i viti’ nga ‘GQ’ në lindjen e mesme ditë më parë.

Tani sulmuesi i Liverpoolit ka pozuar krah modeles së njohur braziliane Alessandra Ambrosio e cila po ashtu është shpërblyer me çmim nga ‘GQ’ dhe këto imazhe i ka ndarë në Instagram.

Një veprim i tillë nuk është pritur mirë nga praktikuesit e fesë islame të cilët kritikuan Egjiptianin për shkak se ka pozuar me një modele edhe pse është i martuar.

Share Messenger

Më të lexuarat