Feronikeli nis sonte aventurën e tyre për në Ligën e Kampionëve dhe ka kaluar me një gol të bukur në minutën e 3-të ndeshjes në epërsi Mendurim Hoti me një solo aksion arriti që të kalojë kampionin e Kosovës në epërsi derisa atmosfera në stadiumin Fadil Vokrri vazhdon të jetë impozante. Deri me tani kampioni i Kosovës po e menaxhon shumë mirë ndeshjen derisa ka pasur edhe dy raste të tjera për të shënuar. Këto janë disa nga fotot që ka postuar Federata Kosovare e Futbollit për këtë ndeshje.

Share Messenger

Feronikeli nis sonte aventurën e tyre për në Ligën e Kampionëve dhe ka kaluar me një gol të bukur në minutën e 3-të ndeshjes në epërsi

Mendurim Hoti me një solo aksion arriti që të kalojë kampionin e Kosovës në epërsi derisa atmosfera në stadiumin Fadil Vokrri vazhdon të jetë impozante.

Deri me tani kampioni i Kosovës po e menaxhon shumë mirë ndeshjen derisa ka pasur edhe dy raste të tjera për të shënuar.

Këto janë disa nga fotot që ka postuar Federata Kosovare e Futbollit për këtë ndeshje.

 

Share Messenger

Më të lexuarat