Kështu duket sot vajza e cila është cilësuar nga interneti si ‘vajza më e bukur në botë’

Share Messenger

Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt “vajza më e bukur në botë”.

Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.

Sot ajo është 18 vjec. Blondeau është gjithashtu një influencuese e medias sociale dhe ka mbi një milion pasues në Instagram.

Modelja bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë në maj 2017″>2017, veshur me një fustan metalik.

Ajo gjithashtu u shfaq në një film të quajtur ‘Belle & Sebastian: Aventura vazhdon në 2015’. Ajo ka modeluar për Chanel, Ralph Lauren, Lacoste dhe kohët e fundit në show Dolce & Gabbana verë 2017.

Share Messenger

Më të lexuarat