Lajm jo i mirë, lëndohet Xherdan Shaqiri

Share Messenger

Xherdan Shaqiri është lënduar në ndeshjen për vend të tretë në Ligën e Kombeve, të dielën pasdite.

Zvicra është duke u ndeshur me Anglinë dhe rezultati aktual është 0-0.

Kosovari, i cili luajti nga minuta e parë, u detyrua të zëvendësohej në minutën e 65-të të ndeshjes.

Është e paqartë në këtë fazë të hershme të konkludohet serioziteti i lëndimit, por ai nuk u duk aspak rehat derisa po largohej nga fusha.

Share Messenger

Më të lexuarat