Momenti i frikshëm për Erdoganin dhe sigurimin e tij: Nga “asgjëja” mësyn liderin – për ta përqafuar! (Video)

15 Shares Share Messenger

Në Kongresin e VI-të të Partia për Drejtësi dhe Zhvillim, presidenti I Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, u gjet në një moment të frikshëm.

Kongresi u mbajt dje në Sırnak dhe Erdogan iu drejtua të pranishmëve. Por, kur e përfundoi fjalimin dhe teksa përshëndeste të pranishmit, merr turr një person drejtë tij.

Ky moment ngjall frikë nga sigurimi I Erdoganit që reagon menjëherë.

Por, personi që quhej Huseyin Demircan deshti veç ta përqafonte Erdoganin. Këtë ai do ta thotë më vonë.

Për më shumë, shikojeni videon.

Erdoğana sarılmak için platforma çıkınca…

Bir anda Erdoğan için sahneye fırladı! Korumalar zorla uzaklaştırdı ➤ http://j.mp/2D4fXx9

Posted by CNN TÜRK on Sunday, 24 December 2017

Share Messenger

Më të lexuarat