Nuk do ta besoni se sa karat ka iPhone i Xherdan Shaqirit

Share Messenger

Triumfi në Champions League dhuron emocione, kënaqësi, shumë para për klubin që ngre trofeun në qiell… por edhe premio të papritura e shumë të shtrenjta për futbollistët.

Është pikërish kjo që i ka ndodhur futbollistëve të Liverpool, të cilët për suksesin e regjistruar më datë 1 qershor në finalen e Champions League ndaj Tottenham, janë surprizuar me një dhuratë vërtretë të veçantë dhe po aq të shtrenjtë.

Share Messenger

Më të lexuarat