Sonte Xherdan Shaqiri përballë Ronaldos, ylli i Juventus i tregon muskujt para ndeshjes

Share Messenger

Sot do te luhet ndeshja në mes Portugalis dhe Zvicres nga ora 20.45. Kosovari Xherdan Shaqiri, ylli i Liverpool pritet të stratoi nga fillimi me Zvicren duke u përballur kështu me yllin e Juventus Ronaldo, transmeton FishMedia.info.

Në këtë ndeshje pritet të stratoi edhe kosovari tjetër, ylli i Arsenal Granit Xhaka.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale, shihet Ronaldo duke treguar muskujt gjatë stërvitjes./FishMedia/

Share Messenger

Më të lexuarat