Zidane përfshihet në një aksident me makinë

Share Messenger

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka goditur një makinë gjatë rrugës së tij për në stërvitje, por ka përfunduar duke bërë një fotografi me shoferin tjetër.

Legjenda franceze u përshkrua si shumë i sjellshëm dhe i kujdesshëm nga pronari i makinës së aksidentuar.

Zidane ishte duke vozitur makinën e tij të tipit “Audi Rs6” kur goditi makinën e biznesmenit spanjoll, Ignacio Fernandez.

Share Messenger

Më të lexuarat